Στο πλαίσιο του προγράμματος ενημέρωσης και προώθησης για το Ευρωπαϊκό Ρύζι που παράγεται στην Ελλάδα και την Ισπανία, πραγματοποιήθηκε ένα Εκπαιδευτικό σεμινάριο μαγειρικής, στις 31 Ιανουαρίου. Η Culinary Expert Σμαράγδα Μακρή, υποδέχτηκε το κοινό στο Εστιατόριο Αίθριον Day & Night στο Βόλο. Οι καλεσμένοι μας, είχαν την ιδιαίτερη τιμή να γευτούν τις μοναδικές δημιουργίες της Rice Ambassador και να ζήσουν μια ιδιαίτερη γαστρονομική εμπειρία!
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_154815.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_155916-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_160054-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_160114-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_160458-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_161454-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_161651-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_161906-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_162916-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_163244-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_163250.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_163842-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_165605-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_173429-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_174550-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_175058-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_175105-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/20230131_180604-rotated.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_15-50-01-127.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_16-52-56-685.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_16-52-56-825.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_16-52-56-990.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_16-52-57-078.jpg)
![](https://sustainablerice.eu/wp-content/uploads/2023/02/εικόνα_Viber_2023-01-31_16-52-57-166.jpg)